با مجوز رسمی از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی ولیعصر ( عج )
وب سایت رسمی کاریابی در تهران و کرج
قوانین و فرم ها   
سوالات متداول

مشخصات نیروی مورد نظرتان را در قسمت جستجوی کارجو وارد نمایید.سپس در لیستی که از کارجویان  ارائه میشود با کلیک بر روی نام کارجویان رزومه ایشان را مشاهده می نمائید.با کلیک بر روی علامت "افزودن به کارجویان متنخب" کارجوی مذکور انتخاب خواهد شد و شما میتوانید وی را دعوت به کار نمایید.از آنجایی که جستجوی رزومه ها بر اساس سوابق تحصیلی، سوابق شغلی و مهارتهای افراد صورت می گیرد، اگر به دنبال مهارت یا تخصص خاصی می�گردید، عبارت مورد نظر را داخل" " قرار دهید.
 
کارجو به هر دلیلی شغل مرتبط با خود را نیافته و درخواست همکاری در فرصت شغلی غیر مرتبط را دارد. می توانید این فرد را تائید نکنید.
 
سوالات خود را از طریق بخش ارتباط با ما - تماس با ما می توانید با ما در میان بگذارید

در ضمن می توانید با پست الکترونیکی info@karyabim.ir  با ما در ارتباط باشید
 
مراجعه به سایت کاریابی ولیعصر
 

 در صورت فراموش کردن رمز عبور دو روش وجود دارد

1-  در قسمت ورود به ناحیه کاربری وارد شوید وفراموشی رمز عبور را کلیک کنید،یک پنجره باز میشود که از شما میخواهد  آدرس ایمیلی را که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید را مجددا وارد کنید  و دکمه  ارسال رمز عبور را بزنید که دراینصورت رمز عبور جدید به آدرس ایمیلتان ارسال میشود.(توجه داشته باشید حتما آدرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد نموده بودید را وارد نمایید)

2- شماره تلفن همراهی را که در هنگام ثبت نام وارد کرده بودید را وارد نمایید و دکمه ارسال رمزعبور را بزنید تا رمز عبور جدید به آدرس ایمیلتان ارسال گردد .(توجه داشته باشید حتما شماره همراهی که در هنگام ثبت نام وارد نموده بودید را وارد نمایید)

راه آسانتر:

در قسمت ورود به ناحیه کاربری، نام کاربری را کد ملی خود وارد نمایید و رمز عبور را 123 وارد نمایید و وارد شوید.